Satış ve Danışma Hattı: +90 274 232 01 03 Türkçe

Hakkımızda

FİRMAMIZ
Merve otogaz 1996 yılında Kütahya'nın ilk lpg dönüşüm firması olarak, Tavşanlı'da başlatmış olduğu lpg dönüşüm sistemleri hizmetini günümüze kadar başarılı bir şekilde getirmiş ve yaptığı başarılı çalışmalarıyla müşterilerinin beğenini kazanmıştır.

Önce müşteri memnuniyeti ilkemizle sürdürdüğümüz hizmetlerimizde emin adımlarla ilerlerken, daha yaygın hizmet ağına ulaşabilmek adına KÜTAHYA merkezde de şubemiz hizmete girmiştir.

Merve otogaz bu güne kadar sürdürdüğü başarılı çalışmalarını bundan sonrada gelişerek sürdürmeye ve siz değerli halkımızın memnuniyetini kazanmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ
Son sistem bilgisayarlı ayar, bakım ve montaj sonrası hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize kalite ve güveni bir arada sunmaktayız.

Gerekli her turlu yasal kalite belgeleri ile Avrupa standartları servis ayrıcalığını müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız.

MİSYONUMUZ
Bu gune kadar başarı ile gercekleştirmiş olduğumuz işlerimizde, bölgede lider konumunda olan firmamız, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan devam edecektir.